Šaltalankių aliejus 100 ml

 • Šaltalankių aliejus 100 ml

  Kodas: 40800081

  Šaltalankių aliejus 100 ml 

 • Šaltalankių aliejus 100 ml 

  Šaltalankių aliejus – nuo seno naudojamas kaip naudingas skrandžiui ir dvylikapirštės žarnos, burnos gleivinės, laringito, aterosklerozės profilaktikai., pasižymi regeneracinėmis savybėmis, naudojamas gydant žaizdas ir net senus randus.

  Aliejuje esantys karotenoidai paverčiami vitaminu A, kuris naudingas regėjimui, odai ir jos elastingumui, reprodukcinėms funkcijoms. 

  100 ml buteliuke yra 26 dienų rekomenduojama vitamino A norma.

  Naudojama pažangi ir švari CO2 ekstrakcijos forma leidžianti išgauti pilną karotenoidų gamą ir sauganti nuo oksidacijos

  Cheminė sudėtis. Šis aliejus savo sudėtyje turi karotenoidų, tokotrienolių ir tokoferolių, vitaminų A, C ir E, beta-karotio, augalinių sterolių ir mikroelementų, tokių kaip vario, geležies, seleno. Šaltalankių aliejus yra polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis. Pagrindinės sėklų aliejaus riebalų rūgštys yra Omega 3 ir 6, ypač linoleno ir alfa – linoleno rūgštys (apima 70 procentų). Tuo tarpu, vaisių aliejuje yra mononesočiųjų riebalų rūgščių ir Omega 7 (palmitolio ir palmitino rūgštys).

  Vartojimas: vartoti po 4-5 ml t.y mažą arbatinį šaukštelį per dieną. Labai tinka su kitais Spila produktais įdedant kartu į glotnutį, žalią kokteilį