Spirulina, kanapių baltymai, šaltalankis 200g

 • Spirulina, kanapių baltymai, šaltalankis 200g

  Kodas: 40800034

  Spirulina kanapių baltymai, šaltalankis 200g 

 • Spirulina, kanapių baltymai, šaltalankis 200g 

  Baltymai ypač augalinės kilmės yra puiki organizmo statybinė medžiaga kurios mums reikia kasdien. Deja gauti pilnaverčių baltymų kurie yra ir termiškai neapdoroti ,t. y. labiausiai vertingus maistiniu požiūriu, su kasdieniu maistu yra sudėtinga užduotis. Spirulina yra iki 70 proc. sudėties sudaro pilnaverčiai baltymai turintys visas nepakeičiamas amino rūgštis.
  Lietuviški ekologiški pluoštinių kanapių baltymai pagaminti iš aukščiausios rūšies FINOLA pluoštinių kanapių sėklų. Pagaminta Lietuvoje. Užauginta ES sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose nenaudojant jokių herbicidų ir pesticidų.
  Ekologiškos pluoštinių kanapių sėklos, iš kurių gaminami kanapių baltymai, yra vienas iš geriausių natūralios augalinės kilmės mechaniškai mažai apdirbtų baltymų šaltinių. Kanapių baltymų sudėtyje nėra jokių konservantų ir kitų maisto priedų, GMO, nėra ir glitimo.
  Produktą sudaro spirulina, kanapių baltymai, šalčiu džiovinti lietuviški šaltalankiai, moringa milteliai. Rekomenduojame vartoti įpylus 1-2 arbatinius šaukštelius šio produkto į 100-200 ml vandens, išmaišyti ir po kiek laiko išbrinkus milteliams juos išgerti. Geriausia naudoti ryte ar dienos metu prieš valgį nes tai greitai pasisavinami natūralūs produktai.